Dil-Bil Yeminli Tercüme

Hakkımızda

Kurucusu yeminli tercüman olan Gaziantep’te yerleşik, Dil-Bil Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak, profesyonel ekibimiz ve yeminli tercümanlarımızla dünyadaki bütün resmi dillerde tercüme hizmeti vermekteyiz. Profesyonel olarak yeminli, noter onaylı, simultane tercüme hizmetlerinin yanısıra resmi belge çevirileri, tıbbi çeviri, teknik, hukuki, patent tercümeleri, yazılım lokalizasyon, kitap, broşür ve pazarlama materyallerinizin tercümesi gibi pek çok konuda mümkün olabilecek en hızlı ve güvenilir şekilde size hizmet sunmaktayız. Dil-Bil Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, bu alanda tercüme büroları arasında fark yaratmakta olan profesyonel çözümleri sizlerle buluşturmaya devam edecektir.

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla hizmet vermeye devam eden Dil-Bil Tercüme olarak tercüme sektöründe sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimize, uzmanlık gerektiren alanlarda donanımlı kadrosu ile hizmet vermenin ve paylaşmanın heyecanını duyarız.

Sektörde yenilikler ile birlikte koordinasyon prosedürleri ve titiz yaklaşımıyla bir adım önde hareket eden firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

İşletmelerin kurumsal kalitelerini geliştirmeleri yolunda karşılaştıkları her türlü sorunlarına çözüm ve sürekli destek bulabilecekleri, ticari endişeyi ön planda tutmayan, güvenilir bir kuruluş dendiğinde akla gelen ilk danışmanlık firması olmayı vizyon, kurumsal çözümler sunulmasında; üst düzey teknoloji, birikim ve deneyim ile donatılmış metodolojileri kullanarak yaratıcı ve profesyonel kadrolarla kurumsal müşterilerimize ihtiyaç duydukları hizmetleri ticari bir ilişki mantığı içerisinde değil, karşılıksız dostane bir anlayış çerçevesinde sunmayı misyon edindik.

Başarı ve sürekliliğin teminatı “hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibi ile çalışan Dil-Bil Tercüme göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte de Tercümelerinizin dili olmak için hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla